AUKTION MYRAN

SÖNDAG 25/10 KL 13 VISN 11

AUKTION MYRAN SÖND 25/10  MYRÄNGSVÄGEN 6 SK-HAMN

BILDER KOMMER PÅ FACEBOOK ”LOPPIS & AUKTION SK-Å MED OMNEJD”

BUD / FRÅGOR RING 0703204080 ELLER SMS

BL.A UTROPAS BRA HEM BL.A  KARL-JOHAN SOFFA,   AM KOFFERT, ”STIL”SOFFA, KLAFFBYRÅ,   VITRINSKÅP ”CARPATI”, KOMMOD, GUNGSTOL,

KAFFESERVISER, ORREFORS & KOSTA BODA KRISTALLSKÅLAR – VASER,

KONST – TAVLOR BL.A STOR H.A TAVLA  MM

  MICKRO STOR PLATT-TV, LITEN PLATT-TV,

MOB 070-3204080

MYRÄNGSVÄGEN 6 SKELLEFTEHAMN

VI TAR KONTANT, SWICH, ”PÅ KUNDNUMMER”

Norra Sveriges auktionshus ligger beläget i Skelleftehamn i Skellefteå.

Våra auktioner är en trevlig aktivitet för hela familjen och vi erbjuder i kiosken  glass, varmkorv och kaffe m dopp.

Vi erbjuder enkel inlämning och värdering till våra auktioner. Antikt och modernt är välkommet till oss. Vi vänder oss både till privatpersoner och företag. Om du vill veta mer om våra övriga tjänster som te.x. städning, flytt och gräsklippning  kan du läsa om det under ”Om oss”

Varmt välkommen !

BILDER KOMMER TILLSVIDARE PÅ FACEBOOK "LOPPIS & AUKTION SK-Å MED OMNEJD" ​

clem-onojeghuo-99396-unsplash

GAMLA & NYA GREJER

O

IMG_2060
antique-bazaar-blur-179959

PRYLAR AV ALLEHANDA MODELLER

O

10688434_1543635729206728_977923812356683971_o

MÖBLER

ANTIKA - MODERNA 1880-TAL TILL NUTID !

flaunter-com-237602-unsplash

MORDERNA & GAMLA MÖBLER

logo_small

AUKTIONER, UTFÖRSÄLJNINGAR

Värdering

Vi kan erbjuda dig med rådgivning och värdering online eller på plats av Västerbottens Handelskammare utsedda värderingsman. Om du vill ha något värderat online så kan du maila oss på info@norrauktion.se Bifoga bilder och utförlig beskrivning av ditt objekt T.ex mått, material, formgivare tillverkare och ev. skador/reparationer.

Lämna in gods

Vi finns i våra egna lokaler på Myrängsvägen 6 i Skelleftehamn. Vi har inlämningar på avtalad tid. Vi ordnar självklart med transport om du har svårt att ta hit ditt gods.

Boka inlämning eller transport:
070-3204080

Ring oss

Skellefteå

070-3204080

Umeå

090 – 145190

Luleå

0920 – 12280

Piteå

0911-10220

Kontakta

öppettider

Måndag – Fredag:  09.00 – 18.00

Lördag: Stängt

Söndag: Stängt